Brazilská výstava v Praze
KOLEKCE AKRYLŮ „BRAZILIAN FOREST FANTASIES“ V GALERII MÓDY 16. září 2010 byla v naší galerii otevřena výstava obrazů mladé „Brazilky“ českého původu Magdy Klymec, která vnesla do Lucerny barvy Amazonie. Autorka jako živý model v šatech Heleny Fejkové s tištěným motivem převzatým z vlastního obrazu. Helena Fejková použila motiv obrazu FOOLISH CONFUSION – BLÁZNIVÁ ZÁMĚNA pro digitální tisk (provedla MARTILLA ing. Mrklase) na bavlněný úplet do připravované koloniální kolekce 2011. Vernisáž zahájila Helena Fejková společně s Magdou Klymec v obvyklé příjemné atmosféře, kterou doplňoval i dokumentární film natočený naší „galerijní výpravou“ v Brazílii před pěti roky. Upřímný dík patří partnerům: AMBIENTE RESTAURANTE BRASILERO, obchodu s brazilskými víny COSMOPOLITAN – BRAZILIAN WINES s.r.o., ENTROPROJEKTU i partnerské FINE ART GALLERY – ART RESIDENCE PRAGUE.
(pro zvětšení klikněte na fotografii)
Drazí přátelé Galerie HF,
momentálně Vás zdravím z milované Provence,
o to víc Vás srdečně zvu, po letní pauze,
do naší pražské galerie (Vinohradská 156)
v sobotu 6. 10. od 15 hodin – na svátek sv. Hanuše.
Proto jsem jako hosta vybrala autora originálních šperků – Hanuše Lamra! K příjemné atmosféře nepochybně přispěje Pavel Jiroušek s ochutnávkou ze své Champagnerie (Průchodní 4, Praha 1).
Protože tu máme pomalu končící babí léto, jistě nepohrdnete nějakými modely do svého šatníku pro nadcházející chladnější období.

Moc se na Vás všichni těšíme!
Srdečně zve
17. listopad v naší galerii
Galerie Heleny Fejkové, Vinohradská 156, Praha 3
letní provoz
ÚTERÝ a ČTVRTEK
11.00–19.00
(dny s Helenou Fejkovou)
tel.: 602 493 827 – 8
sjednání zakázky nebo návštěvy mimo termín
fejkova@volny.cz
www.helenafejkova.cz