Malá reportáž z cesty na Kypr
V noci z 5. na 6. 10. 2009 jsme odletěli z Prahy do kyperské Nicosie, kde jsme pod patronací naší ambasády a ve spolupráci s Českou centrálou cestovního ruchu CzechTourism hned tentýž den večer uvedli v premiéře fashion show pod názvem „Hledá se srdce člověčí“.
Všemu předcházela krátká porada na ambasádě, pak už se rychle chystalo představení. Šlo o projekt na podporu cestovního ruchu - Helena Fejková v něm představila svůj oděvní design na motivy Prahy, resp. pražské architektury. Představení bylo ozvláštněné baletem a filmem, konalo se ve skleněném paláci Elektrocity, mělo nádhernou atmosféru a velký divácký ohlas, kterému pochopitelně pomohly půvaby našich děvčat a tanečníků. Večer uvedl i uzavřel velvyslanec ČR ing. Jan Bondy. V závěru jsme zažili i „standing ovation“. V čele mnoha významných hostů kyperského politického, kulturního a hospodářského života se slavnostního a současně charitativního večera účastnila i manželka prezidenta Kyperské republiky paní Elsi Christofia.
Druhý den byl volný na koupání i památky, došlo i na návštěvu turecké části ostrova, kde z jedné ulice do druhé se vlastně přejde z Evropy do Orientu. Třetí den jsme se už s Kyprem loučili. Shodli jsme se, že tak intenzivní tři dny jsme už dlouho nezažili!
(pro zvětšení klikněte na fotografii)
Drazí přátelé Galerie HF,
momentálně Vás zdravím z milované Provence,
o to víc Vás srdečně zvu, po letní pauze,
do naší pražské galerie (Vinohradská 156)
v sobotu 6. 10. od 15 hodin – na svátek sv. Hanuše.
Proto jsem jako hosta vybrala autora originálních šperků – Hanuše Lamra! K příjemné atmosféře nepochybně přispěje Pavel Jiroušek s ochutnávkou ze své Champagnerie (Průchodní 4, Praha 1).
Protože tu máme pomalu končící babí léto, jistě nepohrdnete nějakými modely do svého šatníku pro nadcházející chladnější období.

Moc se na Vás všichni těšíme!
Srdečně zve
17. listopad v naší galerii
Galerie Heleny Fejkové, Vinohradská 156, Praha 3
letní provoz
ÚTERÝ a ČTVRTEK
11.00–19.00
(dny s Helenou Fejkovou)
tel.: 602 493 827 – 8
sjednání zakázky nebo návštěvy mimo termín
fejkova@volny.cz
www.helenafejkova.cz