Pražský filharmonický sbor je špičkovým vokálním souborem s téměř osmdesátiletou tradicí. Mezi jeho koncertní partnery patří nejlepší světové orchestry, např. Berlínská filharmonie, Královský orchestr Concertgebouw v Amsterodamu, Vídeňská filharmonie, Symfonický orchestr BBC v Londýně, Bostonský a Sanfranciský symfonický orchestr či Tokijský metropolitní symfonický orchestr. Nejčastěji sbor spolupracuje s Českou filharmonií, se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK a s Pražskou komorní filharmonií. Navrhnout a vyrobit koncertní šaty na mírů všem členkám sboru nebylo jednoduché, zvláště při nutnosti nabídnout nejen kvalitní design, ale splnit i požadavky na údržbu šatů - mnohačetné praní, nemačkavost, vzdušnost, atd. I fotografie ukazují, jak nelehké je tolik skutečných individualit sjednotit např. v názoru na oblečení barevných šerp.
(pro zvětšení klikněte na fotografii)
Drazí přátelé Galerie HF,
momentálně Vás zdravím z milované Provence,
o to víc Vás srdečně zvu, po letní pauze,
do naší pražské galerie (Vinohradská 156)
v sobotu 6. 10. od 15 hodin – na svátek sv. Hanuše.
Proto jsem jako hosta vybrala autora originálních šperků – Hanuše Lamra! K příjemné atmosféře nepochybně přispěje Pavel Jiroušek s ochutnávkou ze své Champagnerie (Průchodní 4, Praha 1).
Protože tu máme pomalu končící babí léto, jistě nepohrdnete nějakými modely do svého šatníku pro nadcházející chladnější období.

Moc se na Vás všichni těšíme!
Srdečně zve
17. listopad v naší galerii
Galerie Heleny Fejkové, Vinohradská 156, Praha 3
letní provoz
ÚTERÝ a ČTVRTEK
11.00–19.00
(dny s Helenou Fejkovou)
tel.: 602 493 827 – 8
sjednání zakázky nebo návštěvy mimo termín
fejkova@volny.cz
www.helenafejkova.cz