Zajímavá akce v Českém Krumlově
EGON SCHIELE ART CENTRUM ČESKÝ KRUMLOV otevřelo v pátek 16.4.2010 za účasti prezidenta Václava Klause celkem sedm výstav, z nichž hlavní je věnována tvorbě Egona Schieleho. Má několik částí, jedna z nich se věnuje oděvním skicám Egona Schieleho, které byly nalezeny v jeho pozůstalosti. V té souvislosti byla požádána Helena Fejková, aby je zkusila realizovat. Nabídkou byla poctěna - ne vždy se člověk setká s možností „spolupracovat“ s odstupem století s umělcem tak významným... Na této stránce vidíte na fotografii s Václavem Klausem také ředitelku centra Hanu Jirmusovou, která vernisáž svižně moderovala. Pozorné publikum ocenilo projevy zahraničních hostů a všichni jsme znovu obdivovali panorama města.
(pro zvětšení klikněte na fotografii)
Drazí přátelé Galerie HF,
momentálně Vás zdravím z milované Provence,
o to víc Vás srdečně zvu, po letní pauze,
do naší pražské galerie (Vinohradská 156)
v sobotu 6. 10. od 15 hodin – na svátek sv. Hanuše.
Proto jsem jako hosta vybrala autora originálních šperků – Hanuše Lamra! K příjemné atmosféře nepochybně přispěje Pavel Jiroušek s ochutnávkou ze své Champagnerie (Průchodní 4, Praha 1).
Protože tu máme pomalu končící babí léto, jistě nepohrdnete nějakými modely do svého šatníku pro nadcházející chladnější období.

Moc se na Vás všichni těšíme!
Srdečně zve
17. listopad v naší galerii
Galerie Heleny Fejkové, Vinohradská 156, Praha 3
letní provoz
ÚTERÝ a ČTVRTEK
11.00–19.00
(dny s Helenou Fejkovou)
tel.: 602 493 827 – 8
sjednání zakázky nebo návštěvy mimo termín
fejkova@volny.cz
www.helenafejkova.cz