Vernisáž v Prácheňském muzeu v Písku byla v den kulatých narozenin autorky – 30. 4. 2014. Pikantní ale bylo i setkání bývalých maturantek (po čtyřiceti létech) se svými nejmilejšími profesorkami Milčou Eremiášovou a Isabelou Chocholouškovou, které na pozadí vernisáže zorganizovala kurátorka muzea a Helenina spolužačka Irenka Mašíková.
Výstava se podobá předchozím v Trutnově či v Příbrami, jen několik modelů přibylo a dva nečekaně prodané ubyly. Po úvodním slově Ireny Mašíkové promluvil ředitel muzea PhDr. Jiří Prášek. Zajímavý byl odborný pohled ing. Jany Máchalové a závěrečný Helenin komentář. Minipřehlídku v provedení Terezy Rozálie Solařové skvěle doprovodila swingová kapela Ivana Kubelky.
Výstava je podle posledních zpráv prodloužena do 6. 6. t.r. Pak se stěhuje do Tábora (Galerie u Radnice 23.7. - 29.8.2014).
(pro zvětšení klikněte na fotografii)
Drazí přátelé Galerie HF,
momentálně Vás zdravím z milované Provence,
o to víc Vás srdečně zvu, po letní pauze,
do naší pražské galerie (Vinohradská 156)
v sobotu 6. 10. od 15 hodin – na svátek sv. Hanuše.
Proto jsem jako hosta vybrala autora originálních šperků – Hanuše Lamra! K příjemné atmosféře nepochybně přispěje Pavel Jiroušek s ochutnávkou ze své Champagnerie (Průchodní 4, Praha 1).
Protože tu máme pomalu končící babí léto, jistě nepohrdnete nějakými modely do svého šatníku pro nadcházející chladnější období.

Moc se na Vás všichni těšíme!
Srdečně zve
17. listopad v naší galerii
Galerie Heleny Fejkové, Vinohradská 156, Praha 3
letní provoz
ÚTERÝ a ČTVRTEK
11.00–19.00
(dny s Helenou Fejkovou)
tel.: 602 493 827 – 8
sjednání zakázky nebo návštěvy mimo termín
fejkova@volny.cz
www.helenafejkova.cz