Pařížská premiéra našeho Snu
10. 5. 2010 byl náš parfém „HELENA FEJKOVÁ – SEN-DREAM-REVE“ uveden v Paříži. České centrum k tomu vytvořilo důstojné prostředí a především pozvalo řadu zajímavých lidí v čele s Catherina Disdet Conseil, presidentkou Fragrance Foundation France (Nadace parfumeristů Francie), kterou náš parfém velmi zaujal, a Pierrem Dinandem, významným sklářským designerem, kterého stejně zaujal i náš ručně foukaný křišťálový flakon. Setkání zahájil ředitel Českého centra v Paříži Martin Bonhard, parfém uvedla Helena Fejková a o spolupráci na projektu realizace oděvních návrhů E. Schieleho hovořila ředitelka Art centra Egona Schieleho z Českého Krumlova Hana Jirmusová. Následující klavírní koncert provedl Jean–Gaspard Páleníček. Děkujeme všem partnerům za hezkou spolupráci.
(pro zvětšení klikněte na fotografii)
Drazí přátelé Galerie HF,
momentálně Vás zdravím z milované Provence,
o to víc Vás srdečně zvu, po letní pauze,
do naší pražské galerie (Vinohradská 156)
v sobotu 6. 10. od 15 hodin – na svátek sv. Hanuše.
Proto jsem jako hosta vybrala autora originálních šperků – Hanuše Lamra! K příjemné atmosféře nepochybně přispěje Pavel Jiroušek s ochutnávkou ze své Champagnerie (Průchodní 4, Praha 1).
Protože tu máme pomalu končící babí léto, jistě nepohrdnete nějakými modely do svého šatníku pro nadcházející chladnější období.

Moc se na Vás všichni těšíme!
Srdečně zve
17. listopad v naší galerii
Galerie Heleny Fejkové, Vinohradská 156, Praha 3
letní provoz
ÚTERÝ a ČTVRTEK
11.00–19.00
(dny s Helenou Fejkovou)
tel.: 602 493 827 – 8
sjednání zakázky nebo návštěvy mimo termín
fejkova@volny.cz
www.helenafejkova.cz